Několik vět na úvod

Marcela Hanušová Priessnitzová, Tel.: 608799777, e-mail.: priessnitzova@centrum.cz


Vítám Vás na mých stránkách, na kterých si můžete přečíst něco o mně a o tom co jsem schopna vám nabídnout. Jsem člověk s velmi silným sociálním cítěním a s vnitřní potřebou pomáhat druhým.

Jmenuji se Marcela Hanušová Priessnitzová, zabývám se bioterapiemi, jako je např. RUŠ, Hlubinná abreaktivní psychoterapíe, Kineziologie, jsem Mistr a učitel Reiki a dalších energií, učím lidi, jak si sami mohou odstraňovat psychické i fyzické bloky, které brání ve šťastném prožívání života. Pocházím z rodu objevitele vodoléčby a zakladatele Lázní Jeseník, Vincenze Priessnitze.

V tomto životě jsem se narodila proto, abych předávala lidem, kteří se v mé blízkosti vyskytnou, informace o tom, že jediná správná životní cesta je ta, která je vnímána srdcem, a že jen při procházení takovouto cestou můžeme být šťastní, zdraví a spokojení. Abych tyto důležité informace předala co nejširšímu okruhu lidí, pořádala jsem přednášky a besedy v Hradci Králové, v Chrudimi, v Čáslavi, v Kolíně a v Týnci nad Labem.

V současné době působím v Týnci nad Labem, kde se v mém Centru zdravého životního stylu , individuálně věnuji každému, kdo mě o to požádá.

Zde poskytuji terapie metodami, pomocí nichž lze dojít k pochopení smyslu života a tím k vyřešení problémů zdravotních, pracovních, vztahových a jiných. Pokud někdo cítí, že potřebuje na své cestě trošku „postrčit“ rychleji ke světlu, pořádám kurzy s energii Reiki a Shamballa 1024 a semináře „Cesta k sobě“.

Od 1.9.2016 je otevřena v Kolíně, Žižkova 189, moje prodejna zdravé výživy, kde je možné si také domluvit terapie a kurzy. Facebook: Zdravá výživa Marcela Hanušová Priessnitzová.

Pomoc lidem a vše to, co dělám mne hluboce naplňuje a tak mám pocit, že žiju správně :-)

Úryvek z knihy Carlose Castanedy:

Bojovník si uvědomuje, že cesta je pouze cesta a že jich jsou miliony. Než si svou cestu vybere, musí si ji pořádně prohlédnout a pak si položit jednu zásadní otázku: „Má tato cesta srdce?“ Všechny cesty jsou stejné – nevedou nikam. Nicméně cesta bez srdce není nikdy příjemná. Na druhou stranu cesta, která srdce má, je snadná a bojovníkovi nečiní žádnou námahu si ji oblíbit. Sama tato cesta vytváří pouť příjemnou. Tak dlouho, jak po ní člověk jde, tak dlouho je s ní zajedno. Bojovník si vybírá svou cestu proto, aby si vedl jak nejlépe umí a možná taky proto, aby se mohl pořád smát.

I já Vám přeji, abyste se mohli pořád smát :-)

Napsal Marcela Hanušová Priessnitzová, tisk, přečteno 223314x

Hotely, penziony a další ubytování v České republice