Zdravá výživa PRIESSNITZ - prodejna s poradnou

Prodejna Zdravá výživa Priessnitz, Žižkova 189, Kolín.

Zdravá výživa je vlastně životní styl. Vše začíná výběrem vhodných potravin.

Zdravý jídelníček se zaměřuje na kvalitní stravu, která je pro náš organismus snadno stravitelná a plná vitamínů a minerálů.

Zdravé potraviny bychom měli zahrnout do našeho každodenního jídelníčku. Správně, vyváženě živený organismus je zdravý, plný energie a ve skvělé kondici.

Zdravé produkty obsahují mnoho vitamínů, minerálních látek, proteinů, enzymy, antioxidanty, vlákninu a zdravé tuky.

V naší prodejně, kromě zdravého papání, můžete zakoupit i bylinkové preparáty Borise Tichanovského, Homeopatické přípravky na všechny problémy těla i duše a přípravky firmy ENERGY, pro lidi i pro zvířátka.

Najdete zde potravinové doplňky firmy DuoLife, které mne naprosto uchvátily. Hlavně pro svoje bezkompromisní řešení. Neobsahují konzervanty, GMO, žádné chemikálie ani dochucovadla, tekuté produkty jsou balené do skla, metodou IHHP – paskalizace /za nízké teploty pod tlakem/ a obsahují 100% PŘÍRODNÍ SLOŽKY – tak, jak se nacházejí v přírodě, ve stejném složení je nalezneme v lahvích. Z širokého spektra produktů u nás můžete zakoupit např. Aloe, Collagen, Vita C, Chlorofil, Borellis, Keratin (vnitřně i zevně na vlasy)atd.

Dále v mé prodejně najdete přírodní kosmetiku a drogerii, např deodoranty bez hliníku, tělové oleje, včetně zázračného, omlazujícího arganového oleje, přírodní barvy na vlasy, ekologické čistící i prací prostředky, prostředky do myčky atd.. Z potravin, jsou velmi žádané různé druhy bezlepkových výrobků, jak pečivo, zákusky, koláčky, tak různé směsi, mouky a sladké i slané bezlepkové mlsy. Máme chlazené veganské sýry, jogurty, šlehačky, tofu, tempeh, seitan, veg. uzeninu, tatarku, majolku, cizrnový hummus atd.

Nezapomínáme na naše nejmenší zákazníčky, pro které máme od firmy Ovocňák ovocné kapsičky bez cukru a čehokoliv zbytečného navíc, pitíčka téhož složení a ovocné plátky taktéž jen z ovoce, křupky od Naturalu Jihlava máme pro ně v různých druzích, bez soli a cukru. Navíc máme pro tyto zákazníčky i krásný dětský koutek.

V naší prodejně najdou své suroviny na vaření makrobiotici, stejně tak i vegetariáni, vegani a vyznavači RAW stravy. Myslím, že si od nás každý odnese něco dobrého a zároveň zdravého, podle svého výběru. Sama jsem od roku 2008 vegetariánka a jsem z velké části vyznavačkou makrobiotiky, tak myslím, že vím co je potřeba v mé prodejně zákazníkům nabízet.

Každoročně podporujeme maturitní ples Gymnázia Kolín, tak možná i vy si odnesete z plesové tomboly poukázku na nákup u nás.

Prodejnu naleznete na adrese Žižkova 189, Kolín (z města směrem k nemocnici, naproti gymnáziu), Tel.: 608799777, e-mail: priessnitzova@centrum.cz

Facebook: Zdravá výživa Marcela Hanušová Priessnitzová https://www.facebook.com/ZVMHP/

prodejna-na-sirku-600

Nahlédnutí do prodejny

a-interier

Samé dobrůtky

a-koreni

Koření

a-krupky

Křupky

a-olejicky

Dětský koutek

a-topnatur

Sušené obilné nápoje, syrovátka, psylium, zelené potraviny, ovesné koupele podporující hojení exemu…

a-proteiny

Proteinové dobrůtky

a-napoje

Nápoje

a-mouky

Mouky mleté na kamenném mlýnu

a-bezlepkove

Bezlepkové pečivo a další dobrůtky

a-cokolady

Veganské čokolády

ovocnak

Ovocňák – šťávy a pyré bez cukru a konzervantů

napoje-isoline

Vitamínové nápoje

biosauri

Křupky Biosaurus – bez lepku

lednicka

Bezlaktozové sýry, jogurty, hummus, rostlinná uzenina, rostlinné máslo Alsan, bezlepkové knedlíky …

a-jogurty

Rostlinné jogurty – výborná značka

kosmetika

Deodoranty bez hliníku, bio parfemy, zubní kartáčky, zubní pasty, kosmetika s kozím mlékem …

a-kosmet

Kosmetika

a-olej

Kosmetika

a-konop-kosm

Kosmetika s konopím

29512685–1927437650900713–8129294285355009921-n

Mazání na žíly a metličky, s konopím – výborně funguje

a-epamy

Koutek s bio kosmetikou, eko drogerií a potravinovými doplňky stravy.

Napsal Marcela Hanušová Priessnitzová, tisk, přečteno 1063996x

Hotely, penziony a další ubytování v České republice