Kurzy a semináře Regresní terapie, Reiki - zasvěcení 1.- 4. st., Imara Reiki, Ra-Sheeba, Shamballa atd.

Hlásit na kurzy se můžete individuálně na tel.: 608799777, nebo e-mailem priessnitzova@centrum.cz. Těším se na Vás.

Dálková i osobní zasvěcení do Shambally 1024 probíhají kdykoliv, po dohodě. Ladění se na Shamballu pomůže k překonávání momentálně prožívaných životních zkoušek. V současné době rychlého čištění Vás zasvěcení do Shambally povznese na vyšší stupeň vibrací než momentálně máte a jakoby Vás posune k většímu pochopení všeho, co se okolo Vás děje a s čím se třeba hůře vyrovnáváte. Pomůže Vám to problémy okolo sebe rozbalit, vyřešit a dostat se do stavu bez stresů, depresí atd.


Seminář „REGRESNÍ TERAPIE“:

Absolventi kurzu si osvojí teoretické základy regresní terapie, postupy pro samostatné provádění regresní terapie a mohou se tak, po absolvování kurzu, začít zabývat metodou, která umožňuje nalézt v minulých traumatických zážitcích, z tohoto i minulých životů, původ toho, co nám způsobuje současné jak fyzické, tak psychické potíže a odtranit tak vlivy minulosti na naše současné fyzické a dušvní zdraví. Každý účastník kurzu obdrží materiály.

Více než 50% časové náplně kurzu tvoří praktická část pod odborným dohledem terapeuta s letitou praxí v provádění hlubinné abreaktivní psychoterapie.

Maximální počet účastníků je 2, ideální je absolvovat kurz individuálně.

Termíny semináře „Regresní terapie“:

Termíny dle individuální dohody

SEMINÁŘ – „CESTA K SOBĚ“:

„Poznej sebe a pak se dotkneš nebe“ (Daniel Landa)

Seminář „CESTA K SOBĚ“ (sebepoznání, nalezení vnitřního klidu a harmonie, tvoření myšlenkou)

Předem s láskou upozorňuji, že moje kurzy a semináře nemají žádná omezení. Letité pozitivní zkušenosti mých klientů tento můj pocit dokazují. Můžete být jakéhokoliv věku, můžete a nemusíte mít různá jiná zasvěcení, můžete být psychicky labilní, můžete užívat léky včetně psychofarmak a přesto Vám moje kurzy velmi pomohou k zlepšení Vašich pocitů, zdraví, vztahů atd. Tam, kde Vás jakkoliv omezují a duchovní kurz nebo zasvěcení nedoporučují, tam hraje roli strach. „Omezení neexistují“. Jen my sami si dáváme omezení. Omezení, která si dáme, přicházejí jen, když my to dopustíme. Pokud nikoho neovlivňujeme, neomezujeme a neubližujeme a máme touhu se do něčeho pustit, pak se pusťme, protože pokud máme pocit, že něco udělat máme, má to tak být.

Na Vás všechny se moc těším. Marcela

Co se naučíte v semináři Cesta k sobě:

Seminář „CESTA K SOBĚ“ zahrnuje témata: „Poznej sám sebe“ a „Tvoření myšlenkou“.

V učení „Poznej sám sebe“ se postupně pomocí meditací, odblokací alternativními metodami a další práce na sobě, ladí a harmonizují jednotlivé čakry tak, aby tělo i duše byly v rovnováze, aby Váš život plynul klidněji a šťastněji a aby Vaše tělo bylo čím dál zdravější.

V učení „Tvoření myšlenkou“ se naučíte správně žít pomocí učení osvícence hraběte St. Germaina, jehož devět Proslovů postupně uslyšíte tak, jak St. Germain ke svým žákům promlouval, a které obsahují vždy několik tvořících formulí zhmotňujících sny a přání. Nad těmito proslovy se v kurzy zamýšlíme s rozebíráme jejich obsah tak, abyste si uvědomili, co je podstatou života na Zemi, a abyste pochopili skryté možnosti, jaké máte.

Naučíte se sami sebe, i své blízké, odblokovávat a čistit od negativních vlivů okolí, zlepšovat si partnerské vztahy, odstraňovat závislosti a tvořit si klidný a harmonický život. To vše díky učení velkých duchovních mistrů a díky poselstvím šamanů, indiánů Toltéků, kteří velmi dobře zvládali umění žít. Absolvování učení „Poznej sám sebe“ je zároveň přípravou pro mistrovské stupně Reiki 3 a 4.

Devět měsíců, po dobu trvání semináře žáci pilně pracují na vlastním tvoření a jako tečku za devíti měsíci pozvolné systematické práce na sobě si dáváme odměnu v podobě meditačního víkendu v krásné přírodě poblíž Telecí u Poličky, kde pod zkušeným dohledem šamana Ivo Janečka, kromě jiných šamanských metod, přecházíme po žhavém uhlí :-).

Devítiměsíční seminář „CESTA K SOBĚ“, zahrnující učení „Poznej sám sebe“, i učení „Tvoření myšlenkou“ probíhá vždy jeden den v měsíci od 10 hod.

Matka Země zvyšuje energie a my stíháme s ní :-). Seminář je skupinový

SHAMBALLA 1024 atd.

**Zasvěcení do Shambally 1024 a dalších nekonečně vysokých stupňů Shambally. (Naučím Vás po 4. stupni Shambally 1024 jak sami sebe můžete po čase zasvěcovat do dalších neustále se vyvíjejících stupňů Shambally jako je Shamballa 2002, Shamballa 3110, Shamballa 12 D atd.). Shamballa je multidimenzionální, momentálně pro lidstvo nejvyšší možná léčivá a informace poskytující energie, která se stále zesiluje a zvyšuje s potřebami lidstva a planety. Zahrnuje všechny Reiki a ostatní energie, které se v poslední době na Zemi objevily. Shamballa obsahuje vše, co lidstvo momentálně potřebuje dostávat pro svůj správný posun a k potřebným vibracím korespondujícím s vývojem na této planetě. Čištění, které v současné době probíhá na planetě Zemi, a které my lidé momentálně velmi silně pociťujeme vnitřním neklidem atd., je potřebné a my lidé musíme tomuto tempu stačit. Shamballa nás tímto procesem velmi dobře vede. Bytosti světla a nanebevzetí mistří, sídlící v duchovním městě Shamballe, se nám po zasvěcení přiblíží a máme tak vždy po ruce, ty nejlepší rádce a pomocníky v jakékoliv situaci. Oni rozpustí naše pochyby a strachy při nejistotách, posílí naši pozitivní myšlenku při tvoření našeho světa a pomohou nám jemně přejít do vyšší dimenze současně s naší planetou bez zdravotních a jiných problémů. Zasvěcení je rozděleno do 4 stupňů. Z nichž 1. a 2. jsou součástí jednoho kurzu. Pro samostatnou následnou práci se zvyšováním svých dalších stupňů intenzity energie Shambally, je dobré mít iniciaci do všech 4 stupňů.

REIKI KURZY:

Můžete se setkat s různě vedenými kurzy Reiki. U mne probíhá zasvěcení důkladnou původní Usuiho metodou, při které je v průběhu zasvěcení každý žák s mistrem o samotě a probíhající energie se dotýkají pouze tohoto jednoho žáka, v čemž spočívá důkladnost a síla celého zasvěcení. Existují i takové kurzy, při kterých je zasvěcení uskutečňováno pro všechny žáky hromadně a podle mé zkušenosti není tento způsob pro každého vhodný.

Co se naučíte v mých kurzech Reiki:

V mém kurzu R1 kromě toho, že dostanete zasvěcení do Reiki 1 a získáte schopnost léčit sebe i ostatní energií Reiki, se ještě naučíte pomocí učení osvícence hraběte St. Germaina, jehož 5 vět Vám předám – ozdravovat potraviny, chránit sebe a své blízké při jízdě dopravním prostředkem, zharmonizovat si v kterémkoliv okamžiku a kdekoliv činnost čaker, rozptýlit negativní emoce z okolí a vytvořit sobě a svým blízkým univerzální osobní ochranu. Po tomto kurzu Reiki budete lépe vedeni vlastní intuicí a lépe poznáte, která životní rozhodnutí jsou pro Vás ta správná.

V kurzu R2 kromě zasvěcení do Reiki 2, získáte schopnost posílat energii na dálku, do minulosti i do budoucnosti a ovlivňovat tak situace minulé budoucí, naučíte se ukládat pozitivní informace do podvědomí, odhazovat škodlivé návyky a nezdravou připouanost k osobám, věcem a návykům a k tomu Vám předám dalších 20 vět z učení tvoření myšlenkou hraběte St. Germaina. Naučíte se dávat sobě a ostatním ochranu proti černé magii, odklánět geopatogenní zony, zlepšovat zrak, sluch, upravovat tělesnou váhu dolů či nahoru, povzbudit sebedůvěru, přivolat úspěch a bohatství a další zajímavé schopnosti.

V kurzu R3 kromě zasvěcení do Reiki 3 mistrovským symbolem Vás naučím čistit prostor bytu, či domu od negativních energií minulých, současných i budoucích pomocí zvláštního symbolu, který zvyšuje vibrace prostoru, čistí jej od hádek, temných energií atd. Tímto symbolem lze i protrhávat oblačnost a měnit tak počasí. Získáte návod na nový způsob léčení, díky kterému můžete zesílit působení Reiki. Dostanete ode mne celé učení St. Germaina – 200 vět (33 celých proslovů), se kterými se dají dělat pomocí tvořní myšlenkou již velká kouzla, protože princip učení spočívá v používání běžných slov a myšlenek. Umění tohoto způsobu léčení a žití života začíná být v současné zrychlující se době velmi nutný. V kurzu Reiki 3 vás ještě naučím jak komunikovat s přivtěllenými duchovními bytostmi a jak je odesílat.

V kurzu R4 dostanete nejvyšší mistrovské zasvěcení do Reiki 4 a získáte schopnost zasvěcovat do všech 4 stupňů Reiki podle této původní nezkrácené metody Dr. Mikao Usuiho.

Po absolvování každého stupně obdržíte certifikát přírodního léčitelství.

S každým stupněm zasvěcení se zvyšují vibrace Vašeho těla a člověk dostává i předává stále větší a silnější proud této všeuzdravující energie.

RA SHEEBA a ZASVĚCENÍ BOHA SLUNCE RA:

Dále mohu absolventům Reiki 1 a 2 nabídnout dálkové zasvěcení do všech stupňů velmi silné energie „Ra sheeba“ a „Zasvěcení Boha Slunce Ra“. Tato energie Vás jakoby vystřelí o velký kus výše. Pro hladký průběh přijetí této velmi silné energie je vhodný předem osobní či alespoň telefonický kontakt. Tyto energie obsahují symboly pro bezpečné astrální cestování atd.

Šiva – podpora zvyšování vibrací a posilování očisty Země

Tato energie léčí a podporuje v čištění planetu Zemi prostředictvím lidí, kteří ji vědomě volají. Do této energie jsem byla zasvěcena přímo Vesmírem a v případě zájmu podám informace při některém z mých ostatních kurzů.

1a340074434c9b097ac13a9763d3cf89–600

Takto funguje Šiva

.

Imara Reiki

Imara Reiki je jednoduchý systém a tak o něm není napsáno mnoho informací a není jich také tolik potřeba, aby člověk úspěšně používal tuto krásnou léčivou energii.

•Číslo 5 na stupnici síly Reiki •Nový jednoduchý proces zasvěcování •Nejsilnější forma Reiki •Nepotřebuje symboly •Silné duchovní napojení (nanebevzatí mistři a andělé) •Uzdravuje problémy z minulých životů, potlačené problémy (fyzické, emoční, duchovní traumata), které nejsou ve vědomé mysli, ale přesto Vás ovlivňují •Léčení na dálku zjednodušené a zintenzivněné •Běžné pro předávajícího a přijímajícího přijímat informace a vize během léčení

Co je Imara Reiki Imara je forma Reiki, která vibruje na vyšších energetických úrovních, než většina ostatních běžných Reiki tradic. Musíte být Mistr Reiki tradičního systému Usui Shiki Ryoho Reiki, aby jste mohli zasvěcení do Imara Reiki podstoupit. Mnoho terapeutů a praktikujících tento systém tvrdí, že Imara je číslo 5 na stupnici síly, kdy Usuiho systém jsou úrovně 1, 2 a 3. Tak, jak jsme každý jedinečný, tak prožívání Imara je také jedinečné. Někteří popsali Imara Reiki tak, že je mnohem obsáhlejší, co se týče vibrací, než jakákoliv jiná modalita používaná k léčení, se kterou pracovali.

Imara je intenzivní energie. Vyvolává jiné pocity a jako taková: •Nepoužívá žádné symboly •Imara používá jiné, ale jednodušší způsoby zasvěcování •Imara se specializuje na zpracování karmických záležitostí •Imara pracuje výborně na potlačených stránkách osobnosti, ale i traumat •Imara umí vyléčit oblasti života, které pracují jenom na podvědomé úrovni, ale přesto Vás negativně ovlivňují •Imara používá velmi jednoduchou přesto mnohem intenzivnější metodu léčení na dálku •Imara velmi často používá vize a duchovní bytosti a průvodce k léčení •Během sezení s Imara se velmi často stává, že se člověk dostane do spojení s duchovními světy, nebo začne vnímat silné vize z duchovního světa Další fakta Barton Wendel byl první, kdo přivedl Imaru na svět. On a jeho bratr Geoffrey vypracovali tento systém do dnešní podoby. Imara znamená „více“ ..... což poukazuje na vyšší energetické vibrace, které Imara přináší takže více Reiki!

Mistrovství Pokud je už osoba zasvěcena do Imara Reiki, potom je velmi jednoduché se sblížit s jakýmkoliv jiným Reiki systémem bez problémů (jako jsou: Usui, Tibetská Usui, Tera Mai nebo Karuna …).

Zasvěcení na dálku. Také u tohoto systému práce s energií provádím po osobní domluvě zasvěcení na dálku a zašlu manuál e-mailem.

Muž a žena v dnešním světě aneb jak mít správný partnerský vztah

Tento seminář je o naladění se na toho správného partnera, kterého vedle sebe potřebujeme. Pokud jej nemáme, po určité práci na sobě k nám určitě příjde a pokud již máte pocit, že ten správný partner s Vámi je a přesto něco není v pořádku, najdeme společně příčinu nesouladu a zapracujeme na odstranění příčin pomocí alternativních metod, až dojde k pochopení souvislostí na obou energetických rovinách, jak Vaší, tak partnerově, (ačkoliv se partner kurzu neúčastní) a nastane společný klid a harmonie.

Pro bližší informace ke kterémukoliv kurzu volejte na tel.: 608799777, nebo napište e-mail na priessnitzova@centrum.cz.

Přeji Vám všem hodně lásky. Marcela.

Obrázky z kurzů:

uhli-1

Víkend na závěr „Devítiměsíčního semináře“ – Přechod přes žhavé uhlí ;-)

uhli-2

Malování masek na odstranění strachu před přechodem po žhavých uhlících ;-)

Na video z přechodu po žhavých uhlících se můžete podívat zde:

http://www.youtube.com/watch?…

img-2888–600

Reiki 2 Čáslav

img-2905–600

Reiki 2 Čáslav

img-2911–600

Reiki 2 Čáslav

img-2920–600

Reiki 2 Čáslav

img-2926–600

Ukládání do podvědomí – kurz Reiki 2 Čáslav

img-3533–600

Reiki 1 Týnec nad Labem

img-3540–600

Reiki 1 Týnec nad Labem

img-3545–600

Reiki 1 Týnec nad Labem

img-3550–600

Reiki 1 Týnec nad Labem

img-3572–600

Reiki 1 Týnec nad Labem

img-3593–600

Harmonizace čaker – kurz Reiki 1)

img-3595–600

Seance Reiki – přikládání rukou na vlastní tělo – kurz Reiki 1

img-3756–600

Ukládání do podvědomí – kurz Reiki 2 Týnec nad Labem

img-3757–600

Ukládání do podvědomí – kurz Reiki 2 Týnec nad Labem

img-3862–600

Kurz Reiki 1 Čáslav 4.4.2009

img-3863–600

Kurz Reiki 1 Čáslav 4.4.2009

img-3864–600

Kurz Reiki 1 Čáslav 4.4.2009

img-3865–600

Kurz Reiki 1 Čáslav 4.4.2009

img-3866–600

Kurz Reiki 1 Čáslav 4.4.2009

060620091866–600 *** **Chození po žhavém uhlí červen 2009

060620091867–600

Chození po žhavém uhlí červen 2009

dscf1319–600

Chození po žhavém uhlí červen 2009

dscf1325–600

Chození po žhavém uhlí červen 2009

dscf1333–600

Chození po žhavém uhlí červen 2009

dscf1352–600

Chození po žhavém uhlí červen 2009

dscf1365–600

Chození po žhavém uhlí červen 2009

dscf1372–600

Chození po žhavém uhlí červen 2009

dscf1373–600

Chození po žhavém uhlí 2009

dscf1376–600

Chození po žhavém uhlí červen 2009

kopie-pram-3–600

Relaxace na prámu – Chození po žhavém uhlí červen 2009

img-6685–600

Kurz Reiki 2

img-6687–600

Kurz Reiki 2

img-6704–600

Kurz Reiki 1

img-6703–600

Kurz Reiki 1

img-6700–600

Kurz Reiki 1 – můj brouček a jeho beruška s malým broučkem v bříšku :-)

img-6701–600

Kurz Reiki 1

img-7943–600

Kurz Reiki 1

img-7944–600

Kurz Reiki 1

img-7946–600

Kurz Reiki 1

img-7947–600

Kurz Reiki 1

img-9585–600

Reiki 1

img-9586–600

Reiki 1

img-9587–600

Reiki 1

img-9588–600

Reiki 1

filipek-v-porodnici

Tak tohle je můj soukromý kurz. Tenhle drobeček, který k nám přišel 21.8.2009 mi teď bude říkat babičko :-)

r2–11–12–2009–600

Reiki 2

re2–11–12–2009–600

Reiki 2

r1–12–12–2009–600

Reiki 1

r1–12–12–2009–600

Reiki 1

r2–11–12–2009–600

Reiki 2

r1–13–2–2010–600

Reiki 1

r1–13–2–2010–600

Reiki 1

r1–19–3–2010–600

Reiki 1

obrázek

Reiki Praha

img-1352–600

Reiki Praha

img-1353–600

Reiki Praha

img-1355–600

Reiki Praha

img-1356–600

Reiki Praha

img-1361–600

Zasvěcení…

11–9–2010–600

Reiki 1

11–9–10–600

Reiki 1

shamballa-3-stupen-11–11–2012–600

11.11.2011 Shamballa 3.stupeň

uhli-2012

Přechod přes žhavé uhlíky Telecí u Poličky

uhli-2012-pavlicek

Přechod přes žhavé uhlí, Telecí u Poličky

545691–423585531009569–1910171875-n-1

Přechod přes žhavé uhlí – Telecí u Poličky – já jdu :-)

208862–423585091009613–370343583-n-1

Přechod přes uhlíky 2012 a naše strašidelné masky, aby se nás bál i strach :-)

img-1582–600

Reiki 2. Týnec nad Labem

img-1579–600

Reiki 2. Týnec nad Labem

shamballa-11–11–2011–600

Shamballa 11.11.2011

reiki-2

Reiki 2

seminar-1-cakra

Seminář 1. čakra

seminar-6-cakra

Seminář – 6.čakra

Napsal Marcela Hanušová Priessnitzová, tisk, přečteno 83999x

Hotely, penziony a další ubytování v České republice